Search form

Матеј 26:26

26И кога јадеа, Исус зеде леб, го благослови и рече: – Земете, јадете, ова е Моето тело!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index