Search form

Матеј 26:27

27И откако ја зеде чашата, заблагодари, им даде и рече: – Пијте од неа сите;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index