Search form

Матеј 26:28

28зашто оваа е Мојата крв на Новиот завет, која се пролева за мнозина, за простување на гревовите!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index