Search form

Матеј 26:37

37И кога ги поведе со Себе Петра и двајцата Заведееви синови, се нажали и почна да тагува.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index