Search form

Матеј 26:38

38Тогаш им рече Исус: – Смртно е нажалена Мојата душа; останете тука и бидете будни со Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index