Search form

Матеј 26:41

41Бидете будни и молете се, за да не паднете во искушение: духот е бодар, но телото е слабо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index