Search form

Матеј 26:44

44И откако ги остави, отиде и се помоли по третпат, изговарајќи ги истите зборови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index