Search form

Матеј 26:49

49И веднаш се приближи до Исуса и Му рече: – Радувај се, Рави! И Го целива.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index