Search form

Матеј 26:6

(Зачало 108)

6Акога беше Исус во Витанија, во куќата на Симона Лепрозниот,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index