Search form

Матеј 26:61

61и рекоа: – Овој кажа: можам да го урнам Божјиот храм и за три дни да го соѕидам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index