Search form

Матеј 26:62

62И откако стана првосвештеникот, Му рече: – Ништо ли не одговараш, што сведочат овие против Тебе?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index