Search form

Матеј 26:74

74Тогаш тој почна да се колне, и се заколна: – Не Го познавам Човекот! И веднаш запеа петел.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index