Search form

Матеј 26:8

8Штом го видоа тоа, учениците Негови се расрдија и рекоа: – Какво е тоа растурање?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index