Search form

Матеј 26:9

9Оти тоа миро можеше да се продаде многу скапо и парите да се разделат на сиромаси.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index