Search form

Матеј 27:1

ГЛАВА 27

(Зачало 110)

1Акога се раздени, сите првосвештеници и старешини народни направија совет против Исуса, за да Го убијат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index