Search form

Матеј 27:12

12И кога Го обвинуваа првосвештениците и старешините, Он ништо не одговараше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index