Search form

Матеј 27:13

13Тогаш Му рече Пилат: – Не слушаш ли колку сведочат против Тебе?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index