Search form

Матеј 27:20

20Но, првосвештениците и старешините го наговорија народот да го измоли Варава, а Исуса да Го погуби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index