Search form

Матеј 27:23

23Управникот рече: – А какво зло направил? Но тие уште посилно завикаа и рекоа: – Да биде распнат!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index