Search form

Матеј 27:25

25И, одговарајќи целиот народ, рече: – Крвта негова нека падне на нас и на нашите деца!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index