Search form

Матеј 27:26

26Тогаш им го пушти Варава, а Исуса Го биеше и Го предаде да биде распнат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index