Search form

Матеј 27:27

(Зачало 112)

27Потоа, управниковите војници Го зедоа Исуса во судницата и ја собраа целата чета против Него,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index