Search form

Матеј 27:33

(Зачало 113)

33И кога дојдоа на местото, наречено Голгота, што значи: место на черепи,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index