Search form

Матеј 27:34

34Му дадоа да пие оцет, измешан со жолчка; но Он вкуси и не сакаше да пие.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index