Search form

Матеј 27:35

35А штом Го распнаа, ги разделија алиштата Негови, фрлајќи ждрепка,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index