Search form

Матеј 27:37

37и Му кладоа над главата натпис, со вината Негова: „Овој е Исус, Царот Јудејски“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index