Search form

Матеј 27:41

41Исто така и првосвештениците, заедно со книжниците и старешините, и фарисеите се потсмеваа и говореа:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index