Search form

Матеј 27:47

47А некои од оние што сто еја таму, кога го чуја тоа, рекоа: – Овој го вика Илија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index