Search form

Матеј 27:49

49другите, пак, велеа: – Чекајте, да видиме, дали ќе дојде Илија да Го спаси.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index