Search form

Матеј 27:5

5И откако ги фрли сребрениците во храмот, излезе и отиде, та се обеси.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index