Search form

Матеј 27:53

53па откако излегоа од гробовите, по воскресението Негово влегоа во светиот град и се јавија на мнозина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index