Search form

Матеј 27:55

55Таму беа и гледаа оддалеку многу жени, што врвеа по Исуса од Галилеја и Му служеа;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index