Search form

Матеј 27:58

58тој отиде при Пилата и го побара телото Исусово. Тогаш Пилат нареди да го предадат телото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index