Search form

Матеј 27:61

61А таму беа Марија Магдалина и другата Марија, кои седеа спроти гробот.

Крај на Вел. Петок, вечерта

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index