Search form

Матеј 27:62

(Зачало 114)

62На другиот ден по петокот, се собраа првосвештениците и фарисеите при Пилата,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index