Search form

Матеј 27:7

7И откако се советуваа, ја купија со нив грнчаревата нива, за да погребуваат на неа луѓе од други места;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index