Search form

Матеј 28:12

12И тие, кога се собраа со старешините и направија совет, им дадоа многу пари на војниците,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index