Search form

Матеј 28:13

13велејќи: – кажете дека учениците Негови дојдоа и Го украдоа, кога ние спиевме;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index