Search form

Матеј 28:16

(Зачало 116)

16Аединаесетте ученици отидоа во Галилеја, во гората, каде што им беше заповедал Исус;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index