Search form

Матеј 28:18

18А Исус, кога се приближи, им проговори, велејќи: – Ми се даде секаква власт на небото и на земјата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index