Search form

Матеј 28:19

19Одете и научете ги сите народи, крштевајќи ги во името на Отецот, и Синот, и Светиот Дух,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index