Search form

Матеј 28:5

5Ангелот се заврте кон жените и им рече: – Не плашете се; знам дека Го барате Исуса Распнатиот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index