Search form

Матеј 28:6

6не е овде, воскресна, како што беше рекол. Дојдете и видете го местото, каде што лежел Господ,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index