Search form

Матеј 28:8

8И откако излегоа набрзина од гробот, тие со страв и голема радост отрчаа да им соопштат на учениците Негови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index