Search form

Матеј 3:1

ГЛАВА 3

(Зачало 5)

1Во тие дни дојде Јован Крстител и проповедаше во пустината Јудејска,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index