Search form

Матеј 3:13

(Зачало 6)

13Тогаш дојде Исус од Галилеја на Јордан при Јована, за да се крсти од него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index