Search form

Матеј 3:17

17И ете, глас од небесата говореше: – Овој е Мојот возљубен Син, Кој е според Мојата волја.

Крај на Богојавление и на деветтиот час

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index