Search form

Матеј 3:5

5Тогаш, од Ерусалим и цела Јудеја и од целиот крај јордански доаѓаа при него

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index