Search form

Матеј 4:1

ГЛАВА 4

(Зачало 7)

1Тогаш Духот Го одведе Исуса во пустината за да биде искушуван од ѓаволот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index