Search form

Матеј 4:11

11Тогаш ѓаволот Го остави, и ете, дојдоа ангели и Му служеа.

Крај на саботата на Просвештение

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index